TTKDDEN AKAPINAR SUYA DL

Avrupa Birlii’nde Tüm Tüketicileri Koruma Dernei tarafndan yaplan aratrmalarda Akçapnar Doal Kaynak Suyu, tüketiciler tarafndan 2014 ylnn "tercih edilen markas" olarak seçildi.

 

Kalitemizi ve baarmz takdir ettiiniz için tüm tüketicilerimize teekkür ederiz.

 

 

Avrupa Birlii’nde Tüm Tüketicileri Koruma Dernei ( TTKD) , 06 Eylül 2014 Cumartesi günü, Vialand AVM’de yaplan kutlama töreninde, 2014 yl içinde kaliteli marka üreten i adamlaryla bulutu. TTKD, “TÜM TÜKETCLERE TAVSYE EDYORUZ” logo ve sertifikas yan sra bu markalarn ortaya çkartlmasnda, tüketicinin bilincine yerlemesinde emei geçen kurum yöneticilerini de “Altn Adam” ödülü ile onurlandrd.

 

Akçapnar Doal Kaynak Suyu, TTKD’ ye gelen ikayetler arasnda en az ikayet alan ya da hiç almayan firmalar arasnda kendi sektöründe birinci olmu, “TÜM TÜKETCLERE TAVSYE EDYORUZ” logosu ve sertifikas almaya hak kazanmtr.

 

Akçapnar Doal Kaynak Suyu Genel Koordinatörü Murat Deniz, ödül töreninde yapt konumada; ‘’Dünyada ve Türkiye de tüm tüketiciler üzerinde önemli bir referansa sahip olan Avrupa Birlii’nde Tüm Tüketicileri Koruma Dernei tarafndan bu ödüle deer bulunmak bizim için bir gurur kayna olmutur. Akçapnar Doal Kaynak Suyu olarak gelien dünyann bizlere sunduu en ileri teknolojiyi yetimi insan faktörü ile birletirerek insan saln gözeten bir üretim politikasyla bu yola çktk. Datmdan teslime her alanda müteri memnuniyetini hedefleyerek ksa zamanda sektöre yön veren bir firma olduk. Bu ödülle de tüketiciden tam not almak bizi daha da motive etmitir, Akçapnar markas olarak istikrarl büyümemizi sürdürmeye, kalite düzeyimizi korumaya devam ederek tüm tüketicilerimizin güvenine bundan sonra da layk olmaya çalacaz. Bu ödülü Akçapnar ailesinin bir parças olan tüm bayilerimiz ve çalma arkadalarm adna alyor ve herkese teekkür ediyorum’’ dedi.

 

Düzenlenen törende büyük gurur yaayan Akçapnar Doal Kaynak Suyu Yönetim Kurulu Bakan Hayrullah Deniz ve Genel Koordinatör Murat Deniz "Altn Adam" ödülünü Tüm Tüketicileri Koruma Dernei Bakan Mehmet Barak´tan ald.

 

TTKD Bakan Mehmet Barak da, ambalajl su sektöründe önemli baarlara imza atan Akçapnar Doal Kaynak Suyu´nu "Altn Adam" ve "Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz." ödülleri ile selamladklarn belirterek, kaliteli su adresi olarak Akçapnar Doal Kaynak Suyu’nu gösterdi.

 

Ürünlerinde "Tüm tüketicilere tavsiye ediyoruz" logolarn kullanma hakkn elde eden dier firmalar ise, Vodafone, Çiköftem, en Piliç, Akten Kozmetik, Yldz Mobilya, Anadolu Bal, Natura Giyim, Golda Bakliyat, Oba Makarna, Tavuk Dünyas, Dr. Tavuk, Gönül Kahvesi, Gündodu Mobilya, Mevsim Baharat oldu. 

 

Kurulduu 1986 ylndan bu yana tüketici haklarnn gelimesinde önemli rol oynayan TTKD, her yl düzenlemi olduu organizasyonlarla tüketiciye saygl, kaliteli mal ve hizmet üreten kurumlar ödüllendirmektedir.

 

TTKD Ödül töreni fotoraflar için lütfen tklaynz.